AutoDiagonstik on LAUNCH, AUTEL, OTOFIX, THINKCAR ja MUCAR ametlik edasimüüja
12 kuud garantiid · Kiire tarne · Tasuta nõustamine
Enim müüdud
-
LAUNCH CRP919X BT – juhtmevaba professionaalne diagnostikaseade
LAUNCH$489.00 USD/$534.00 USDSoodushind $489.00 USDSoodus -
MUCAR BT200 MAX – Bluetooth diagnostikaseade
MUCAR$120.00 USD/Soodushind $120.00 USD -
THINKCAR BD6 – Bluetooth diagnostikaseade
THINKCAR$74.00 USD/Soodushind $74.00 USD -
MUCAR 892BT – professionaalne diagnostikaseade
MUCAR$677.00 USD/Soodushind $677.00 USD
Kategooriad
-
Kõik diagnostikaseadmed
Kõik sõiduautode diagnostikaseadmed ühes kohas – alates lihtsatest OBD2 seadmetest kuni professionaalsete...
-
Rasketehnika
Veoautode, busside, haagiste ja muu rasketehnika diagnostikaks mõeldud seadmed ning laienduskomplektid.
-
Võtmed & immobilaiser
Autovõtmete, pultide ja immobilaiserisüsteemide programmeerimiseks mõeldud seadmed ning lisatarvikud.
Hoolikalt valitud tootevalik
Kõik meie e-poes olevad tooted on käsitsi valitud. Eesmärk ei ole pakkuda võimalikult suurt valikut, vaid kvaliteetseid ja asjalikke diagnostikaseadmeid, mille seast on lihtne leida enda vajadustele sobiv lahendus.
-
Tasuta tarne
Kõikidele tellimustele
-
12 kuud garantiid
Kõikidele seadmetele
-
Tarkvarauuendused
Tasuta vastavalt seadmele
-
Abi seadme valikul
Aitame leida sobiva lahenduse