: TPMS
Rehvirõhu jälgimissüsteemide diagnostika, andurite aktiveerimise, programmeerimise ja õppimise seadmed ning TPMS-andurid.
-
AUTEL MaxiPRO MP900-TS – ECU kodeerimise ja TPMS-iga diagnostikaseade
AUTEL$966.00 USD/Soodushind $966.00 USD -
THINKCAR VENU-5 TPMS sensorikomplekt
THINKCAR$109.00 USD/Soodushind $109.00 USD -
THINKCAR VENU 90 – TPMS diagnostika- ja programmeerimisseade
THINKCAR$279.00 USD/Soodushind $279.00 USD -
THINKCAR VENU-PRO – TPMS programmeerija
THINKCAR$222.00 USD/Soodushind $222.00 USD -
AUTEL MX-Sensor Metal – universaalne TPMS-andur 315/433 MHz
AUTELAlates $33.00 USD/Soodushind Alates $33.00 USD -
AUTEL MaxiTPMS TS508WF – TPMS-programmeerija
AUTEL$307.00 USD/Soodushind $307.00 USD -
AUTEL MaxiPRO MP808S-TS – diagnostika, ECU kodeerimine ja TPMS
AUTEL$932.00 USD/Soodushind $932.00 USD -
AUTEL MaxiCOM MK906 Pro-TS – professionaalne diagnostika ja TPMS
AUTEL$1,582.00 USD/Soodushind $1,582.00 USD -
AUTEL MaxiCOM MK900-TS – diagnostika- ja TPMS-seade
AUTEL$853.00 USD/Soodushind $853.00 USD -
AUTEL MaxiCOM MK808S-TS – diagnostika- ja TPMS-seade
AUTEL$659.00 USD/Soodushind $659.00 USD -
LAUNCH i-TPMS – rehvirõhuandurite programmeerija
LAUNCH$147.00 USD/Soodushind $147.00 USD